fbpx
Generic selectors
Yalnızca tam eşleşmeler
Başlıklarda ara
Açıklamalarda ara
Postlarda ara

“Mimarlık ve Kent” Uluslararası Maske Tasarım Yarışması

İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün düzenlediği ve tüm mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım, peyzaj mimarlığı veya şehir ve bölge planlama lisans öğrencilerinin katılımına açık olan “Mimarlık ve Kent” maske tasarım yarışması için son katılım tarihi 7 Nisan 2021 Çarşamba.

Yarışmaya katılmak isteyen yarışmacıların yapması gerekenler:

— @ikumimarlikbolumu Instagram sayfasını takip etmek,

— Maske tasarımı için belirlenen şablonu buradan indirmek,

— “Mimarlık ve Kent” temalı maske tasarımlarını fotoğraf olarak bireysel Instagram hesaplarında #ikumask etiketiyle ve mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım, peyzaj mimarlığı veya şehir ve bölge planlama öğrencisi 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşmak.

Yarışmanın sonunda jüri üyelerinin final oylaması için seçeceği 6 çalışma 12 Nisan 2021 Pazartesi günü 24 saat süreyle açık oylamaya sunulacak ve en yüksek ilk üç oyu alan katılımcılar ödüle hak kazanacaktır.

Yarışmacıların tasarımlarına ulaşılabilmesi için Instagram hesaplarının yarışma takvimi süresince (15 Nisan 2021 tarihine kadar) erişilebilir olması (gizli hesap olmaması) ve yarışmacıların belirtilen tüm koşulları sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Yarışmaya gönderilen eserin özgün bir çalışma olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk yarışmacıya aittir.

Tasarımların telif hakkı İstanbul Kültür Üniversitesi’ne aittir.

Yukarıda belirtilen koşullar kapsamında aksi bir durumun tespiti halinde, ilgili tasarımlar yarışmadan diskalifiye edilir. Ödül kazandıysa İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından ödülü geri alınır.

Yarışma dili İngilizce ve Türkçedir.

Detaylı bilgi: @ikumimarlikbolumu

2 1 oy
Puanlama
Yorumlara abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

Bunlar da ilginizi çekebilir

Amorf Doğal Taş Proje Ve Tasarım Yarışması 2021

Amorf Doğal Taş Proje Ve Tasarım Yarışması 2021

Yarışma Amacı: Doğaltaş Proje ve Tasarım Yarışması’na katılacak proje/tasarımlar aşağıda belirtilen konularda olmalıdır: Mermer artıklarının değerlendirilmesi ve ekonomiye kazandırılmasına ilişkin...

2021 Kent Mobilyaları Tasarım Yarışması

Yarışmanın konusu Beyoğlu Belediyesi, Millet Bahçelerinin vizyonunu ve misyonunu yansıtacak, akılda kalıcı, işlevsel kullanımına imkân sağlayacak bir şekilde özgün şehir mobilyalarının...

Son Yazılar

En Çok Yorumlananlar

Giriş yap

Şifreni mi unuttun?

Hesabın yok mu? Kayıt ol

Şifreni mi unuttun?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

0
Düşüncelerin değerli, fikrini paylaşmaktan çekinme!x
()
x